Visos kategorijos
EN

visi

Grafeno kalendorius

Grafeno kalendorius

  • apžvalga
  • Parametras
  • tyrimas
  • Susiję produktai
Išvyniojimas naudoja dvigubas stotis, kad automatiškai pakeistų ritinį be sustojimo, o tai pasižymi dideliu gamybos efektyvumu ir gali prisitaikyti prie skirtingų dangos paviršių reikalavimų.
Plyšinio ekstruzijos štampai turi didelį dengimo tikslumą, o dangos paklaida yra mažesnė nei 0.5 šilko. Dengimo galvutė ir sausų klijų aptikimas yra toje pačioje sistemoje.
Orkaitės dizainas yra didelis, ir tarp jų nėra tarpo. 1-12 skyriuose naudojamas viršutinis oro tiekimas. Karštos išmetamosios dujos cirkuliuojamos į ortakį, papildžius grynu oru, o tai labai taupo energiją ir sumažina išmetamųjų dujų emisiją; orkaitės temperatūros valdiklis naudoja skaitmeninę temperatūros valdymo sistemą, o SCR naudojamas reguliuojamam galios valdymui, kuris sumažina didelio galingumo elektrinio šildymo poveikį elektros tinklui. poveikį. Atsižvelgiant į gamybos proceso poreikius, jis gali būti pritaikytas mažos galios veikimui, taip labai sumažinant energijos sąnaudas.
Valytuvo reguliavimo mechanizmas vario juostos laidžių klijų dydžiui nustatyti. Grandiklį galima greitai reguliuoti aukštyn ir žemyn, pirmyn ir atgal bei pakilimo kampą, o tai pagerina dangos vienodumą.
Laminavimo mišinį gamina mūsų įmonės „Chaos Mixing Energy-Saving Extrusion Technology Patent“, kuris laimėjo mokslo ir technologijų pažangos apdovanojimą. Jam būdingos mažos energijos sąnaudos, puikus ekstruzijos efektyvumas, geras plastifikavimo efektas ir didelis gamybos pajėgumas.
Tiksli įtempimo sekcijos valdymo sistema leidžia substratui tekėti sklandžiau. Sumažinkite personalo konfigūraciją (3-4 žmonės gali būti naudojami visai mašinai).
Jutiklinis skydelis yra tvirtas ir lengvai valdomas.
Du varikliai valdo du ritinius, todėl galia yra stabili ir sukimasis sklandesnis.
Elektros detalės iš Vokietijos Siemens, stabilesnės.
Lapas apdorojamas visiškai automatiniu programuojamu valdymu, atskyrimo atstumas ±1 mm.
Išvyniojimo dalis ir atsukimo dalis yra abiejose mašinos pusėse.
Hidraulinis cilindras importuojamas iš UAS, didelio tikslumo hidraulinės stoties, slėgis yra stalbe.
EPC sistema, skirta tiek išvynioti, tiek atsukti dalis, laikykite medžiagą tiesiai.
Pagrindiniai ritinėliai pagaminti iš specialaus plieno, didelio kietumo, aukšto slėgio tolerancijos.
Mašina gali atitikti skirtingų technologijų reikalavimus, mes turime skirtingus projektus skirtingiems poreikiams.
Ritinio tikslumo tolerancija:≤ ± 0.002 mm
Mašinos greitis:1-15 m/min (reguliuojamas)
Ritinio efektyvus plotis:50-400mm
Tarpas tarp ritinių:0-3 mm (reguliuojamas)
Rulono dydis:Ø400x500 mm
ritinėlio tikslumas:
a. ritinio kietumas:HRC66-68
vienos pusės kietumas〉20mm
b. Ritinio cilindriškumas:± 0.002mm
c. Ritinio apdaila:Ra0.02 um
d. Riedėjimo judėjimo tolerancija:± 0.002mm
Išvyniojimo ir atsukimo vamzdžio ID:3"
Mašinos dydis:4.8Mx2.2Mx2M


ritinio tikslumo tolerancija≤ ± 0.002 mm
mašinos greitis1-15 m/min (reguliuojamas)
ritinio efektyvus plotis50-400mm
Tarpas tarp ritinių0-3 mm (reguliuojamas)
ritinio dydisØ400x500 mm
vienos pusės kietumas> 20mm
ritinio cilindriškumas± 0.002mm
riedėjimo judėjimo tolerancija± 0.002mm
Išvyniojimo ir atsukimo vamzdžio ID3"
mašina dydis4.8Mx2.2Mx2M


Įrangos naudojimas:Ši mašina turi padengti laidžią grafeno pasta ant PET aplinkos apsaugos poliesterio plėvelės, iš abiejų pusių nuspausti varines uždarymo juosteles ir galiausiai supjaustyti į gabalus po laminavimo PET plėvele ir mažo tankio polietilenu liejant. pasiruošti kitam procesui.
Įrangos struktūra:Grafeno dengimo linija derinama su LDPE laminavimo mišinio linija ir pjovimo mašina, siekiant racionalaus išteklių naudojimo, energijos taupymo, didelio automatizavimo ir didelio gamybos efektyvumo.
Įrangos sudėtis:Dviejų stočių PET išvyniojimas, vainikas, trauka, plyšio ekstruzijos štampų danga, džiovinimo tunelis, internetinis bandymo įrenginys, varinės juostos laidžios klijų dydžio nustatymas ir padengimas, varinės juostos išvyniojimas, laminavimas. transportavimo, perdavimo sistema, įtempimo valdymo sistema ir kiti mazgai.
Dangos sluoksnių skaičius:Pirmasis grafeno srutos sluoksnis, antrasis vario juostos laidžių klijų sluoksnis ir trečiasis LDPE dangos sluoksnis.


SUSISIEKTI

Rekomenduojami produktai